آموزش ادیت فیلم برای اینستاگرام با اینشات

آموزش ادیت فیلم برای اینستاگرام

سلام بچه ها، امیدوارم حالتون خوب باشه. خب این مقاله و مقاله قبلی به هم ربط دان و یه جورایی مکمل هم هستن. توی مقاله قبلی کامل بهتون یاد دادم که چطور با نرم افزار پیکس آرت کاور ویدیو جذاب طراحی کنید (اگه کاور ویدیو بلد نیستی درست کنی مقاله ساخت کاور ویدئو اینستاگرام با گوشی موبایل رو حتما ببین) اگه هم که مقاله قبلی رو دیدی و بلدی که هیچی بریم سراغ ادامه آموزش.

توی این مقاله من از زیر صفر به صورت خیلی ساده شروع کردن به ادیت فیلم توی نرم افزار اینشات و بهت آموزش دادم. سعی کن فقط از همین نرم افزار استفاده کنی چون با اختلاف خیلی از بقیه نرم افزارا مثل کاین مستر و… بهتره. دلیلش رو توی این مقاله نمیگم ولی در آینده حتما یه مقاله راجع به نرم افزار های ادیت فیلم مینویسم.

در کل که بخوام بگم شخصا با ادیت فیلم با موبایل حال نمیکنم چون امکانات محدودی در اختیارمون میزاره (امکانات تکمیله ولی من نسبت به پریمیر میگم) ولی راحته، را دسته و همه جا میشه ادیت زد و این ویژگی خیلی خوبه. حتی خودم که انقدر به پریمیر علاقه دارم و میگم فقط پریمیر، ویدیو هام رو یا اصلا ادیت نمیکنم یا سریع با اینشات ادیت میکنم 😀

توی این آموزش هم سعی کردم تقریبا هر چیزی که عموما شما برای ادیت ویدیو با گوشی موبایل نیاز دارید رو از صفر شروع کنم بگم که حتی عزیزانی که زیاد هم به این نرم افزار ها مسلط نیستند هم بتونن استفاده کنند.

در انتها بگم که تلاش من اینه که هر چیزی که برای تولید محتوا و بازاریابی نیاز دارید رو بهتون یاد بدم ولی یه نکته مهم اینه که شما باید تداوم و استمرار داشته باشید! به همین خاطر به خودتون اصلا سخت نگیرید و همون طور که همیشه گفتم روند تولید محتوا اینستاگرام و در کل تولید محتوا برای هر پلتفرمی میکنید ساده کنید برای خودتون که تداوم و استمرار داشته باشید.

اگر نظر یا تجربه ای داری همین پایین برام کامنت بزار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =