آموزش ساخت زیرنویس بی دردسر با پریمیر (چسبیده به فیلم)

ساخت زیرنویس

ساخت زیرنویس ، مخصوصا مرج کردنش (چسبوندن به فیلم) پیش میاد که نیاز داشته باشیم یه فیلمی رو برای اینستاگرام آماده و زیرنویسش کنیم. خب من توی دوره کسب درآمد از اینستاگرام گفتم که میتونید برای متنوع شدن محتواتون بیاین از فیلم های یوتیوب یا سایت های خارجی استفاده کنید، ولی یه مشکلی که هست اینه که اولا کپی کردنه که همین جوری برداریم یه فیلم رو پست کنیم و دوما این که احتمال این که مخاطب من انگیلیسی بلد نباشه و متوجه منظور ویدیو نشه هم هست.

حالا اینجا ساخت زیرنویس به کمکمون میاد تا بتونیم هم جلوه حرفه ای تری به محتوامون بدیم و زیرنویس اختصاصی برای فایلمون داشته باشیم، هم این که مخاطب راحت تر باشه و منظور و پیام ویدیو رو سریع بگیره.

قبلا خودم به چالش ساخت زیرنویس برخورد کردم و مثل همه اومدم تو گوگل سرچ زدم که یاد بگیرم ساخت زیرنویس چطوریه. یکی ساخت زیرنویس با نوت پد ویندوز یاد میداد، یکی با یه نرم افزار که بعد با یه نرمم افزار دیگه یه کار دیگه کنن و… مغزم سوت کشید؛ کلی از این سایت های مزخرف رو باز کردم و آموزش هاشون رو دیدم، یکی از یکی مزخرف تر! (نمیدونم گوگل چرا آورده بودشون بالا) خلاصه هی با این برنامه ها ور رفتم و یه فایل زیرنویس درست کردم، وقتی میومدم مرج کنم زیرنویس رو با فیلم، زیرنویسم بهم میریخت و دیگه عصبیم کرده بود تا این که پیش خودم گفتم بیا پیریمیر هم امتحان کن ببین میگیره یا نه تیری توی تاریکیه دیگه. خلاصه رفتم سراغ پریمیر و کشفش کردم که از همون اول راه طلایی ساخت زیرنویس جلوی چشمم بوده و من ازش غافل بودم. خلاصه مطب این که بیخیال همهی راه های ساخت زیرنویس شو و همین که بهت یاد میدمو یاد بگیر. یکم شاید پیچیده بشه ولی عوضش یه عمر راحتی 🙂

– اگه تجربه یا نظری داری همین پایین برام کامنت بزار –

بازاریابی اینستاگرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =