راز فروش در اینستاگرام!

فروش در اینستاگرام

راز فروش در اینستاگرام عنوانی هستش که شما رو به این مقاله کشونده تا متوجه بشید دقیقا باید چکار کنید که فروش در اینستاگرام را به خوبی تجربه کنید.

خب من خودم وقتی وارد اینستاگرام شدم فکر میکردم که الان همه منتظر خرید کردن از من هستند ولی متاسفانه اشتباه ترین فکری بود که من داشتم و بعد از اولین شکستم در فروش محصول متوجه شدم که فروش در اینستاگرام یا همون بازاریابی اینستاگرام همچین هم کار راحتی نیست! الان که من این مقاله رو مینویسم و یا زمانی که شما این مقاله رو میخونید اولین باری نیست که کسی برای شما از فروش در اینستاگرام صحبت کرده ولی میخوام بهتون بگم که هر چیزی که تا حالا شنیدید رو بزارید کنار. قبل از این که فروش در اینستاگرام رو شروع کنیم باید بدونیم که دقیقا کی قراره از من بخره و من بازاریابی اینستاگرامی رو باید برای کی انجام بدم؟! میبینی؟ کسی تا حالا راجع به اینا باهات صحبت نکرده! و حتی بهت نگفتن که فالوور هایی که توی اینستاگرامت داری مشتریای تو نیستن!

پس مشتری کیه؟! ببین خیلی ساده بخوام بهت بگم این طوریه که فکر کن ۱۰۰۰ تا فالوور داری یا اصلا ۱۰۰ هزار تا فالوور توی پیجت داری. همه این ها ازت خرید میکنن؟! ۱۰۰% نه! پس هر کدوم از اینها به یه دلیلی فالوت کردن.

یکی همینجوری فالو کرده ببینه پیجت چه خره، یکی از قیافت خوشش اومده و… هر کسی به یه دلیل فالوت کرده.

اگه فکر افزایش فالوور کردی قبلش مقاله ”فالوور فیک گند میزنه به پیج اینستاگرامت!”رو بخون!

حالا بیایم سر فروش در اینستاگرام! خب این جا سوال پیش میاد که کی از من میخره؟ جوابش راحته! فالووری که باهات حال میکنه و به علاقه مند تبدیل شده.

حالا اگه بخوای فروش در اینستاگرام رو عالی تجربه کنی، باید سعی کنی با هر محتوایی که تولید میکنی تعداد فالووری که باهات حال میکنه و علاقه منده به تو و محصولت رو زیاد کنی!

راز فروش در اینستاگرام همینه؛ دنبال افزایش بیخودی فالوورات نباش، ۱۰۰۰ تا فالوور داشته باش اما درست حسابی.

مطمئن باش که اگه درست کار کنی فالوورات رشد خیلی زیادی خوهد داشت و فروش در اینستاگرام عالی خواهی داشت.

اگر تجربه یا نظری داری همین پایین برام کامنت بزار 🙂

بازاریابی اینستاگرامی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 3 =