راز تکنیک فروش ۱۰۰% در اینستاگرام

تکنیک های فروش در اینستاگرام

سلام، حالتون چطوره؟! امیدوارم که حالتون خوب باشه. توی این مقاله میخوام یکم باهاتون کلی صحبت کنم و با هم میخوایم مسیر یک فروش موفق رو در اینستاگرام نگاه کنیم، که من این نکات رو در قالب تکنیک های فروش در اینستاگرام بهتون میگم. این صحبت هایی که قراره اتفاق بیوفته و بهتون بگم همش حاصل هزینه های زیاد و دوره های مختلف و چند سال وقت گذاشتنه! پس اگه میبینی رایگان در قالب یه مقاله منتشر کردم دلیل بر کم اهمیت بودن و به درد بخور بودنش نیست. 

خب بریم سراغ اصل مطلب که تکنیک های فروش در اینستاگرام هستش…

من یه پیج کاری تو اینستاگرام دارم و فرقی هم نمیکنه محصول یا خدماتم چیه، نسخه و راهکار و نقشه فروش یکیه. من برای فروشم یه نقشه چند مرحله ای دارم که از نقطه ۰ شروع میشه و تا نقطه ۱۰۰ که فروش انجام میشه میخوام کلیات مسیر رو بهتون بگم. این کلیات رو در کنار تمام آموزش هایی که توی سایت گذاشتم بزارید و به خوبی ازش استفاده کنید. بهتون قول میدم که اگه این کار هایی که بهتون میگم رو انجام بدید، ۱۰۰% فروشتون متحول میشه و حداقل ۵ برابر میشه درآمد تون!

۱.جذب:

اولین مرحله من از اینجا شروع میشه که من یه سری مخاطب رو جذب کنم که فکر میکنم به من نیاز دارن. من راجع به مخاطب و اینکه بدونیم کی به ما نیاز داره صحبت کردم قبلا و الان فقط میخوام تمرکزم رو بزارم روی تکنیک های فروش در اینستاگرام . من برای جذب به طور خلاصه از چند مورد استفاده میکنم مثل تبلیغات (اصلی ترین روش) ، هشتگ گذاری، اکسپلور، شیر شدن پست توسط فالوور ها.

۲.تبدیل:

دومین تکنیک از تکنیک های فروش در اینستاگرام تبدیل کردن مخاطب هایی هستش که جذب کردیم. یکی از مهم ترین کار هایی که باید دقیق و به درستی انجام بشه همینه که من بتونم به درستی مخاطب رو به علاقه مند تبدیل کنم و کاری کنم که بهم اعتماد کنه! حالا تو این مرحله چه اتفاق هایی میوفته؟ من با تولید محتوای مستمر و جذاب، به مخاطبم آگاهی میدم و آموزشش میدم. با این کار مخاطب کم کم علاقه مند میشه و من رو به عنوان متخصص تو اون فیلد کاری میشناسه. تا این جا ۵۰% تبدیل انجام شده. حالا باید یه کاری هم کنم که به من اعتماد کنه که اینجا پای محتوا های رضایت مشتری ها به کمکمون میاد. 

حتما مقاله درآمد از اینستاگرام با فالوور کم رو بخون چون تو مرحله تبدیل خیلی کمکت میکنه.

۳.فروش:

دیگه من چی بگم؟ آخرین مرحله همینه! اگه بتونی ۲ مرحله قبلی رو عالی از پسش بر بیای دیگه فروش کاری نداره و نمیخواد کاری کنی. خود مخاطب میاد و ازت میخره 🙂

حتما مقاله ۴ برابر فروش بیشتر با وبسایت رو بخون چون تو این مرحله فروش خیلی کارت رو آسون میکنه و درآمدت هم بالا تر میبره.

مرسی که تا اینجا همراهم بودی، در انتها اگه نظر یا تجربه ای داری همین پایین برام کامنت بزار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =