آموزش ساخت لوگو موشن با پریمیر + فیلم و پروژه آماده

ساخت لوگو موشن با پریمیر

ساخت لوگو موشن با پریمیر شاید اولش که بلد نیستین یکم براتون سخت و گنگ باشه، مخصوصا اگه یه سری پریمیر رو باز کنید فکر میکنید دیگه این آخرت نرم افزاره و عمرا اگه یاد بگیرم انقدر سخته 😀 

ولی یه چیزی رو بگم که پریمیر هم مثل فتوشاپه! فوتوشاپ نرم افزار پیچیده و قدرتمندیه که کار های خفن گرافیکی میشه باهاش انجام داد ولی ما کم و بیش باهاش ور رفتیم و در حد نیازمون میتونیم باهاش کار کنیم و کار های عادی رو انجام بدیم. پریمیر هم نرم افزار قدرت مندیه که میتونید باهاش خیلی کار ها انجام بدید و اصلا تیزر های حرفه ای درست کنید ولی ما که نمیخوایم و الان نیازی هم به این تخصص نداریم. پس ما میخوایم کار های عادی و فقط یاد بگیریم که کارمون راه بیوفته. ساخت لوگو موشن با پریمیر هم خیلی خفنه ولی من میخوام بهتون یاد بدم که چطور بدون این که چیزی از طراحی بدونیم راحت یه لوگو موشن قشنگ و حرفه ای برای فیلم هامون درست کنیم. (خیلی آسونه 🙂 )

قبل از اینکه شروع کنیم من یه توضیحی راجع به ساخت لوگوموشن با پریمیر بدم. ببینید ما توی این آموزش وارد بحث های تخصصی و پیچیده طراحی نمیشیم. ما کارمون طراحی و گرافیک نیست و اصلا نیازی هم نداریم انقدر حرفه ای بلد باشیم. الان ما برای کارمون نیاز به یه لوگو موشن گرافیک داریم که توی ویدیو ها استفاده کنیم. پس میتونید از قالب هایی که در ادامه برایتون گذاشتم استفاده کنید. این فایل ها رو تا یه جایی میشه دست کاری کرد و ادیتش کرد که بهتون یاد میدم کامل و تقیریبا ۸۰% میتونید چیزی که دوست دارید رو درست کنید ولی برای این که ۱۰۰% همون چیزی باشه که خودتون میخواید باید ۰ تا ۱۰۰ طراحی بشه که از نظر من همین ها هم جواب کار شما رو میده و نیاز به طراحی اختصاصی نیست 🙂

نکته مهم: بعد از این که این آموزش رو کامل یاد گرفتی مقاله ” ۲ برابر جذابیت بیشتر ویدیو با این تکنیک! ” رو حتما ببین.

و این هم بگم که این آموزش مخصوص اعضا ویژه سایته و اگه فیلم آموزشی و قالب ها رو نمیبینید به این دلیله که شما دسترسی به این قسمت ندارید 🙁 برای دیدن ادامه آموزش از پایین صفحه اشتراک تهیه کنید یا وارد حساب کاربری خودتون شوید.

بریم سراغ آموزش…

 

ورود ممنوع
ادامه این بخش مخصوص کاربران ویژه سایت هستش و متاسفانه شما دسترسی به این بخش را ندارید 🙁
برای دیدن این بخش وارد حساب کاربری خودتان شوید یا اشتراک ویژه تهیه کنید 🙂
با عضویت ویژه به بسیاری از مقالات و ویدئوهای آموزشی در حوزه بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا دسترسی خواهید یافت!
مطالب غالباً موضوع مشاوره‌های کاربردی در حوزه بازاریابی و فروش و تبلیغات اینترنتی و نتیجه تجربه عملی در موقعیت های مختلف است که می‌توانند در راه‌اندازی و بهبود کسب و کارتان مفید باشند.
تمامی محتواهای ویژه برای کلیه اعضاء قابل مشاهده است. در صورت جذابیت موضوعات می‌توانید برای ثبت‌نام ویژه اقدام کنید. تفاوت سه سطح کاربری ویژه تنها در مدت زمان استفاده از حساب کاربری است. هر هفته حداقل ۳ تا ۴ فایل ویژه آپلود می‌شوند.

برای عضویت کلیک کن!
ورود به حساب کاربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =