بازاریابی اینترنتی سکوی پرتاب ما به سمت هدف!!!

بازاریابی اینترنتی

شاید در فکر و مخیله کسی نمی‌ گنجید که روزی داد وستد و خرید و فروش به این روش و راحتی امکان پذیر باشد. امروزه زندگی ماشینی و دیجیتالی کمک بسیار فراوانی در خرید و فروش کالاها و بازاریابی اینترنتی به بشر داشته که روز به روز شاهد تغیرات و تحول در این زمینه هستیم در زیر به معرفی بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ و مزایای این روش دادو ستد و خرید و فروش می‌پردازیم.

 دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی شبکه‌ای محلی برای فروش کالاهای مورد نیاز افراد است. و در واقع صفحه تلگرام اینستاگرام و موبایل شما محلی برای عرضه محصولات و کالاهای شما می‌باشد. در واقع در دیجیتال مارکتینگ شما با استفاده از ابزار دیجیتالی کالای خود را برای فروش عرضه می‌کنید.

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی چیست؟

در بازاریابی اینترنتی شما به واسطه شبکه اینترنتی که در دسترس دارید به راحتی می‌توانید اقدام به خرید و فروش کالا بکنید و در واقع پایه و اساس بازاریابی اینترنتی شبکه‌های اینترنتی موجود هستند. در بازاریابی اینترنتی شما با حداقل قیمت می‌توانید کالا و محصول خود را معرفی کنید و چون امروزه این سیستم اطلاع رسانی گسترده و فراگیر است از دیگر دلایل این سبک تجارت و خرید و فروش است.

بازاریابی اینترنتی

تفاوت‌های فروش سنتی یا دیجیتال مارکتینگ

در گذشته که تکنولوژی پیشرفتی نداشت مردم به صورت سنتی و روش‌های معمول دوره و زمان خود به خرید و فروش کالاهای خود می‌پرداختند. ولی روش سنتی معایب و مشکلات فراوانی داشت که از جمله آن‌ها این بود که برای عرضه یک کالا حتماً باید مکانی برای این کار در نظر گرفته می‌شد و تهیه مکان هزینه زیادی را برای فروشنده در بر داشت. بعد از تهیه مکان باید برای پر شدن و جلوه زیبای محل فروش تعداد زیادی از کالای مورد نظر در مکان فروش قرار می‌گرفت. حال باید فروشنده بعد از تهیه اجناس در انتظار مشتری در محل کسب خود قرار می‌گرفت که زمان هزینه و انرژی زیادی برای این کار باید استفاده می‌شد. و این احتمال وجود داشت که مدت طولانی مشتری و خریداری برای کالای مورد نظر نبود و سرمایه به اصطلاح خوابیده می‌شد و سودی در بر نداشت و اگر کالایی که عرضه می‌شد دارای زمان مصرف محدودی بود این ضرر و خسارت به طبع بیشتر بود ولی امروزه دیجیتال مارکتینگ این مشکلات را از سر راه برداشته و شما می‌توانید با استفاده از ابزار دیجیتالی با به حداقل رساندن نیروی انسانی و واسطه‌ها و کمترین سرمایه و زمان ممکن تجارت و خرید و فروشی به صرفه و عادلانه داشته باشید. دردیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی شما از تمام امکانات موجود در این سیستم برای تبلیغ و فروش کالای خود بهتره می برید که ساده ترین روش آن از طرق اس ام اس است 

بازاریابی اینترنتی

چرا بازاریابی اینترنتی راه رسیدن به اهداف را آسان می‌کند

امروزه اکثر افراد به خصوص جوانان به دنبال طی کردن راه صدساله در یک شب هستند و سعی می‌کنند با کمترین زحمت به بیشترین پول دسترسی پیدا کنند و به همین دلیل به سراغ بازاریابی اینترنتی می‌آیند و فکر می‌کنند با دیجیتال مارکتینگ (پیشنهاد می کنم دیگر مقالات دیجیتال مارکتینگ را مطالعه کنید اینجا کلیک کنید) می‌توانند به پول بسیاری دست یابند اما این طرز فکر در مورد بازاریابی اینترنتی اشتباه است و شما برای کسب درآمد مجازی هم باید وقت بسیاری را صرف کنید تا بتوانید در این کار حرفه‌ای شده ودرآمد بیشتری را کسب کنید. در هر صورت برای رسیدن به رویاهایتان می‌توانید بازاریابی اینترنتی را امتحان کنید و در منزل و یا به عنوان یک کار دوم به بااریابی اینترنتی بپردازید و از این راه درآمد کسب کنید. پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه تقریبا به اندازه ای رسیده است که زندگی بدون آن غیر ممکن شده و همه افراد وقت بسیار زیادی را در شبکه های مجازی و اینترنت صرف می کنند و این شبکه ها با افراد زیادی در ارتباط هستند که شما می توانید با شناخت نیاز های آن ها به تولید محصول و محتوا پرداخته و اجناس و تولیدات خود و یا یک شرکت را به آن ها بفروشید. به تجربه ثابت شده است که بازاریابی اینترنتی بهترین و مطمعن ترین روش کسب وکار در دنیای امروزه است و هر فردی بدون شک برای یک بار هم که شده بازار یابی اینترنتی را استفاده کرده و از مزایای این روش بهره برد است .

بازار یابی شبکه‌های اجتماعی

در ابتدا خوب است مختصری در مورد شبکه‌های اجتماعی (پیشنهاد می کنم آموزش کسب درآمد و تبلیغات موفق از اینستاگرام و تلگرام را مطالعه کنید اینجا کلیک کنید) بدانیم. شبکه‌های اجتماعی وسیله و ابزاری برای برقراری ارتباط با خریداران و مشتریان محصولات است. و هدایت مشتریان به سمت خرید محصولات و خدمات این محصولات. و اما در تعریف بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می‌توان گفت که بازار یابی شبکه‌های اجتماعی در واقع به اشتراک گذاشتن یک محصول در این شبکه‌ها می‌باشد و اطلاعاتی در زمینه عرضه و نوع محصول.

بازاریابی اینترنتی

مزایای دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مزایای بسیاری دارد که از جمله این مزایا می‌توان به:

  • قیمت مناسب برای تبلیغات
  • هدایت وعضویت در کمپین های تبلیغاتی
  • دسترسی آسان وسریع به مخاطب
  • امکانات متنوع برای تبلیغات بهتر
  • قابلیت و امکان انتخاب مخاطب مورد نظر از نظر سن – جنس و …
  • امکان تبلیغ کالا و محصول در کمترین زمان  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =