آموزش طراحی کاور پست اینستاگرام با فوتوشاپ در ۵ دقیقه!

طراحی کاور پست اینستاگرام

خب خب خب توی این آموزش میخوام بهت یاد بدم که چطور خودت طراحی کاور پست اینستاگرام خودتو بزنی و نیاز نداشته باشی که هزینه کنی همین اول کار. قبل از این که شروع کنیم بهتره که یکم راجع به کاور صحبت کنیم که اصلا این کاور چی هست و به چه دردی میخوره؟

کاور خب یکی از فاکتور هایی هستش که باعث میشه ما تو اکسپلور یا هشتگ ها یا اصلا توی هوم اینستاگرام یه پست رو صبر کنیم و نگاه کنیم. چرا؟ چون کاور یک پست یا اصلا عنوانش برامون جذابه. پس همین نکته بهمون نشون میده که چقدر طراحی کاور پست اینستاگرام میتونه مهم باشه برای من که کسب و کار دارم یا بلاگرم توی اینستاگرام. 

توی این آموزش من ۲ تا کاور رو بهت یاد میدم با فتوشاپ طراحی کنی. اینم بگم که حتی اگه از فتوشاپ هیچی هم نمیدونی هیچ اشکالی نداره چون آموزش رو از صفر شروع کردم و قدم به قدم با من پیش بری هم یکم فتوشاپ و هم طراحی کاور پست اینستاگرام رو یاد میگیری. 

تو ادامه من ۲ تا عکس کاوری که قراره طراحی کنیم رو میزارم و بعد میریم سراغ آموزش طراحی کاور پست اینستاگرام.

طراحی کاور پست اینستاگرام

رانندگی در باران

 

یه موضوع دیگه هم که هست اینکه اگه میخوای پست های خیلی حرفه ای و جذابی داشته باشی آموزش ساخت لوگو موشن با پریمیر رو ببین.

در انتها بگم که این آموزش مخصوص اعضای ویژه وبسایت هستش و اگه میبینی که فیلم آموزش نشون داده نمیشه وارد حساب کاربری خودت شو یا از همین پایین اشتراک تهیه کن که کلی با هم کار داریم 🙂

.

ورود ممنوع
ادامه این بخش مخصوص کاربران ویژه سایت هستش و متاسفانه شما دسترسی به این بخش را ندارید 🙁
برای دیدن این بخش وارد حساب کاربری خودتان شوید یا اشتراک ویژه تهیه کنید 🙂
با عضویت ویژه به بسیاری از مقالات و ویدئوهای آموزشی در حوزه بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا دسترسی خواهید یافت!
مطالب غالباً موضوع مشاوره‌های کاربردی در حوزه بازاریابی و فروش و تبلیغات اینترنتی و نتیجه تجربه عملی در موقعیت های مختلف است که می‌توانند در راه‌اندازی و بهبود کسب و کارتان مفید باشند.
تمامی محتواهای ویژه برای کلیه اعضاء قابل مشاهده است. در صورت جذابیت موضوعات می‌توانید برای ثبت‌نام ویژه اقدام کنید. تفاوت سه سطح کاربری ویژه تنها در مدت زمان استفاده از حساب کاربری است. هر هفته حداقل ۳ تا ۴ فایل ویژه آپلود می‌شوند.

برای عضویت کلیک کن!
ورود به حساب کاربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =