استراتژی بازاریابی اینستاگرام ۱۰۰% تضمینی!

استراتژی بازاریابی اینستاگرام

استراتژی بازاریابی اینستاگرام ۱۰۰% تضمینی! بله درسته 🙂 توی این مقاله کاملا به صورت رایگان میخوام از استراتژی بازاریابی اینستاگرام صحبت کنم که اگر بهش فکر کنید و سعی کنید با این مدل جلو برید تضمین میکنم که ۱۰۰% موفق خواهید شد 🙂

خب میدونم الان خیلیا هستن که از اینستاگرام و استراتژی بازاریابی اینستاگرام صحبت میکنند و شاید گوشتون از این صحبت ها پر باشه ولی من میخوام بگم که همه این چرت و پرت ها رو بریز بیرون و اگه قشنگ مطلب این مقاله رو درک کنی مطمئن باش که هیچ چیز و هیچ کس جلوت رو نمیتونه بگیره.

خب بریم سراغ اصل مطلب! میخوام صحبتم رو با یه داستان در مورد آمریکا شروع کنم. داستان به زمان فکس برمیگرده که آمریکایی ها تازه این دستگاه رو درست کردن و میخواستن که این محصول رو بفروشن. خلاصه داستان بعد از کلی تلاش این پروژه شکست خورد و استقبال زیادی ازش نشد!

بعد از این داستان، ژاپنی ها اومدن و گفتن ببینیم عامل شکست آمریکا چی بود که ما این کار رو انجام ندیم. بعد از کلی بررسی دیدن که تنها یه عامل باعث شکست آمریکا توی بازاریابی همچین محصول انقلابی شده! و اون هم این بود که هیچ کس از خودش نپرسید که من چرا باید یه تلفن ۱۵۰۰$ بخرم و باهاش یک صفحه کاغذ رو با هزینه ۱$ بفرستم، در حالی که پست با ۰.۲۵$ این کار رو برای من انجام میده؟!!

ژاپنی ها این مسئله رو متوجه شدند و شروع کردند فقط روی بازاریابی منافع محصول کار کردن و همین شد راز موفقیت اونها توی بازاریابی فکس!

حالا ما چطور میتونیم از این داستان توی کسب و کار و بازاریابی اینستاگرام خودمون استفاده کنیم؟ خیلی راحته که من به جای این که بیام بگم مثلا آقا من فلان محصول رو دارم بیا بخر و در انتها میبینم نمیخره فحشش بدم! بیام بگم که میدونستی که میتونی کارت رو این مدلی انجام بدی و از نظر هزینه وقتی و پولی انقدر صرفه جویی میکنی یا از این محتوا ها. بعد این جور محتوا ها مخاطب میوفته دنبالت که چکار کنم این اتفاق برای من بیوفته و تو در انتها با یک کلمه بهش میفروشی. با کلمه اینو بخر!

بهترین استراتژی بازاریابی اینستاگرام که میتونی ازش به خوبی استفاده کنی و فروشخودت رو متحول کنی، فقط و فقط همینه! دنبال آدمای مختلف نباش که از راز موفقیتشون بگن چون راه موفقیت برای هر کسی فرق میکنه! تو راه خودت رو پیدا کن، من مسیر اصلی رو بهت نشون دادم. اگر فکر میکنی اطلاعاتت در مورد بازاریابی اینستاگرامی کمه میتونی این ۲ تا مقاله رو بخونی که من کامل همه چیز رو رایگان آموزش دادم 🙂

۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد از اینستاگرام

۰ تا ۱۰۰ بازاریابی ویدیویی

خلاصه که دنبال راه یک شبه نباش و باور داشته باش که تنها استراتژی بازاریابی اینستاگرام که زندگیت رو زیر و رو میکنه همینه 🙂

– اگه تجربه یا نظری داری همین پایین برام کامنت بزار –

بازاریابی اینستاگرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هجده =