اخطار: اگه از ادمین اینستاگرام استفاده نمیکنی پولت رو داری آتیش میزنی!

ادمین اینستاگرام

کم و بیش با اسم ادمین اینستاگرام آشنایی و اولین باری نیست که به گوشت خورده؛ توی این مقاله میخوام کامل در مورد ادمین اینستاگرام صحبت کنم و ۰ تا ۱۰۰ اش رو بگم که:

  • اصلا ادمین اینستاگرام کیه؟
  • باید از ادمین اینستاگرام چی بخوام؟
  •  ادمین اینستاگرام خوب به کی میگن؟
  • مزایای داشتن ادمین اینستاگرام چیه؟
  • هزینه مدیریت پیج اینستاگرام چقدره؟
  • چرا بدون ادمین اینستاگرام پولم رو بیرون میریزم؟

خب بریم سر اصل مطلب!

اصلا ادمین اینستاگرام کیه؟!

ادمین اینستاگرام کسیه که خیلی بهت کمک میکنه؛ از چه نظر؟ از نظر اینکه باهات همفکری میکنه، کمکت میکنه موضوع های خوبی برای تولید محتوا پیدا کنی و در کل خیلی از کار ها رو به خوبی مدیریت میکنه تا وقت بیشتری داشته باشی که برای خانوادت صرف کنی یا با ذهن باز به مسائل بزرگ تر کسب و کارت فکر کنی 🙂

باید از ادمین اینستاگرام چی بخوام؟

خب این سوال خیلی کلیه و شاید هر ادمین اینستاگرامی برای خودش یک لیستی از خدمات و شرایط مخصوص خودش رو داشته باشه و تو خیلی شرایط خاصی مد نظرت باشه. در کل من اینجا راجع به استثنا ها نمیخوام صحبت کنم؛ کاری که یه ادمین اینستاگرام میتونه برات انجام بده و بهتره که بهش بسپاری فقط یک بخشه که اون هم تولید محتوای اینستاگرام برای جذب، بازاریابی و فروش پیج اینستاگرامه که باز جلو تر راجع بهش صحبت میکنیم. خب الان این سوال شاید پیش اومده باشه که پس بقیه کار ها چی؟! برای این سوال میتونم بگم که خیلی به ادمین پیج بستگی داره! چون وقتی میخوای که ادمین جواب دایرکت و کامنت هم بده باید به این موضوع هم فکر کنی که ادمین پیج اطلاعات خوبی راجع به محصول یا خدماتت داره؟ یا خوب میتونه مشتریان بلقوه رو به بلفعل تبدیل کنه؟ بعد از پرسیدن این ۲ تا سوال میتونی همچین درخواستی هم از ادمین پیج داشته باشی.

ادمین اینستاگرام خوب به کی میگن؟

تا این جا راجع به این که ادمین اینستاگرام کیه و چی باید ازش بخوایم صحبت کردیم، حالا میخوایم یه ادمین برای پیج انتخاب کنیم. باید بدونیم که ادمین خوب چه ویژگی هایی داره. بزرگترین ویژگی که باید یه ادمین خوب داشته باشه صداقته و بعد تخصص تو کارش.

ادمین حرفه ای مخاطب رو میشناسه، ویدیو رو میشناسه، آشنایی کامل با مباحث بازاریابی و فروش داره و مهم تر از همه خلاقه.

مزایای داشتن ادمین اینستاگرام چیه؟

خب ما که عقل کل نیستیم، برای خیلی از ما فضای دیجیتال جدیده و آشنایی چندانی باهاش نداریم، پس بهتره یک نفر کنارمون باشه تا به قول معروف چرخ رو دوباره اختراع نکنیم! ادمین اینستاگرام خیلی از کسب و کار ها رو دیده و تجربه زیادی کسب کرده که چه کسب و کاری با چه استراتژی موفق میشه.

چرا بدون ادمین اینستاگرام پولم رو بیرون میریزم؟

به احتمال زیاد تا اینجای مقاله متوجه شدید که چرا پولتون رو بیرون میریزید؛ جدا از همه ی حرف هایی که زده شد این قسمت رو میخوام با این جمله شروع کنم که صرفه جویی های آشکار در آینده برامون ضرر های بزگی رو بوجود میاره! میدونی چرا؟! چون یکی از این صرفه جویی های آشکار مثلا حذف بودجه تبلیغاته که بعضی ها در مواقعی انجام میدن. درسته که میگن باید بهینه هزینه کرد و به قول معروف در بحران وزن کم کرد تا سازمان راحت تر حرکت کند اما این به این معنی نیست که بیایم برای کاهش وزن دستمون رو قطع کنیم! یکی دیگه از این صرفه جویی های آشکار اینه که من پیش خودم بگم پول الکی به ادمین بدم که چی شه؟! و تازه بعد این مدل تصمیمات مشکلات اساسی شروع میشه! 🙁

میخوام یکم با مثال برم جلو تا درک این مسئله براتون ملموس تر شه

ادمین اینستاگرام

ادمین اینستاگرام

هزینه مدیریت پیج چقدره؟!

اگه یه چرخی توی اینستاگرام و یا گوگل زده باشی قیمت های خیلی مختلفی از ادمین های اینستاگرام دیدی. اگر هم که سرچ نکردی خودم الان یه بازه قیمتی بهت میدم که متوجه شی مزنه بازار چقدره 😀

خب از ارزون ترین ادمین اینستاگرام شروع میکنیم که ماهیانه با مبلغ ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومان برای شما پیجتون رو مدیریت میکنند. به نظرتون میشه به علمش، صداقتش، تخصصش و… اعتماد کرد؟ اصلا همچین ادمینی به درد کار من میخوره؟

گرون ترین ادمین ها هم به صورت ماهیانه مبالغ ۷.۰۰۰.۰۰۰ الی ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان رو پیشنهاد میدن و کار میکنن. دوباره سوال میکنم که به نظرتون میشه به علمش، صداقتش، تخصصش و… اعتماد کرد؟ اصلا همچین ادمینی به درد کار من میخوره؟

خودمونی بخوام بگم چیزی که الان زیاد داریم ادمین اینستاگرامه! دقیقا مثل مشاورای کسب و کار شدن 😀 جدا از شوخی من باید بین این همه ادمین کسی که به دردم میخوره رو استخدام کنم. لزوما همیشه جنس گرون تر بهترین و کارآمد ترین برای تو نیست!

از یه طرف باید به هزینه ها نگاه کرد، از یه طرف دیگه به کارآمد بودن، که در نتیجه استخدام مقرون به صرفه ای داشته باشیم.

– نمونه هایی از رضایت مشتریان از خدمات مجموعه –

 

– اگر فکر میکنی نیاز به کمک یا همفکری داری تا انتخاب کنی میتونی با من ارتباط داشته باشی –

ارتباط با من

 راهش اینه که از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۳۸۰۸۰۷۲۷ پیام بدی

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =