افزایش بازدید اینستاگرام (پیج ۱۰۰۰ تایی، بازدید ۲۰.۰۰۰ تایی!)

افزایش بازدید اینستاگرام

افزایش بازدید اینستاگرام حتما دغدغه شماست در ۲ صورت…

  1. اگه کسب و کار اینستاگرامی داری
  2. اگه تو فکر این هستی که کسب و کار اینستاگرامی راه بندازی (چه میخوای از صفر شروع کنی چه میخوای کسب و کار سنتی خودت رو آنلاین کنی)

توی این مقاله چند دقیقه ای رو با هم هستیم و میخوایم در کل راجع به جذاب کردن پیج اینستاگراممون و این که چکار کنیم که افزایش بازدید اینستاگرام داشته باشیم صحبت کنیم.

خیلی مواقع میدونی چی نظر منو جلب میکنه؟ ترست، استرست، فکرای الکی و گفت و گو های درونی که با خودت داری که میگی این که جواب نمیده یا اگه نشد چی؟! همه اینها فقط و فقط تو رو عقب میندازه و جلوی رشدت رو میگیره. منظورم از رشد میتونه افزایش بازدید اینستاگرام باشه، میتونه درآمد باشه، میتونه رشد فالوور و ۱۰۰۰ تا چیز دیگه باشه. در ادامه میخوام یه داستان واقعی واست تعریف کنم که تو روند داستان بفهمی که باید چکار کنی.

افزایش بازدید اینستاگرامافزایش بازدید اینستاگرام

حدودا آخرای بهمن و اوایل اسفند ۹۸ بود که کرونا وارد زندگی ما شد و تمامی اون قرنطینه و رعایت پرتکل ها پیش اومد که این بیماری کنترل بشه؛ اداره ها، باشگاه ها و خیلی از کسب و کار های بخش خصوصی تعطیل شدند، مردم تو خونه موندند، خیلی ها به خاطر تعدیل نیرو شرکت ها بیکار شدند و خلاصه بهتر از من یادتونه که چه مصیبتی شروع شد و همگی وارد چه چالش بزرگی شدیم. حالا اینها رو گفتم، چون داستان ما برمیگرده به همون ورود کرونا و اعمال این محدودیت ها. با یه عزیزی صحبت میکردم که قبل از کرونا فروشگاه پوشاک داشت و فروشش هم بد نبود. میگفت که چند باری تلاش کرده بودم که اینستاگرامم رو فعال کنم ولی بازدید زیادی تو اینستاگرام نداشتم، فروشی هم نداشتم. تا این که با ورود کرونا دیدم که شهر خلوت شد و دیگه عملا همه تعطیل کرده بودن و خونه قرنطینه کردن خودشون رو. در نتیجه فروش حضوری من صفر شد. چاره دیگه ای نداشتم، ۱۰۰% توان و انرژیم رو روی اینستاگرام گذاشتم و الان فروش فوق العاده ای دارم و با یه تعداد فالوور کم افزایش بازدید اینستاگرام چشمگیری داشتم که با یه پیج ۱۰۰۰ تایی، بازدید ۲۰۰۰۰ تایی میگیرم، توی اکسپلور میرم، فروش عالی رو تجربه میکنم. 

حالا این همه رو تعریف کردم تا به اینجا برسم که من الان برای افزایش بازدید اینستاگرام باید چکار کنم؟ من الان میخوام مسیر رو برات روشن کنم تا خودت یکم فکر کنی و برای کسب و کار و بیزینس خودت شخصی سازیش کنی. اول از همه این گفت و گو های درونی و غر زدنا رو خاموش کن که مثلا فلان کار تو اینستاگرام خوب جواب میده ولی کار من نه و از این جور صحبت ها. مطمئن باش که جواب میده و ۱۰۰% توانت رو بزار که برنده باشی نه این که بریم ببینیم چی میشه. این اولین چیزی هستش که تو افزایش بازدید اینستاگرام باید بدونی (ذهنیتت خیلی مهمه)

یکی دیگه از نکات مهمی که باید برای افزایش بازدید اینستاگرام بدونی اینه که باید مخاطبت رو بشناسی و بدونی که دردش چیه؟ چه سوالای ذهنی داره؟ بعد از این که این مورد رو فهمیدی تازه میتونی تولید محتوا کنی. خیلی ها هستن که همین جوری کتاب میخونن یا از خودشون یه موضوعاتی در میارن و شروع میکنن به تولید محتوا بعد میگن پیج ما بازخورد نداره، فروش نداره. اول بدون مخاطبت کیه بعد تولید محتوا کن.

تعامل زیاد با مخاطبت داشته باش مثلا هر روز منظم پست و استوری داشته باش، با مخاطبت دوست شو و بهش کمک کن که بهترین خرید رو کنه حتی اگه از تو نخره! اگه این جوری به سود مخاطبت کار کنی هم بازدید پست و استوری زیادی خواهی داشت هم فروش بالایی رو تجربه میکنی.

یه سری چیز ها هم یکم تخصصی میشه مثل این که ویدیو مارکتینگ یاد بگیری و کاور جذاب برای ویدیو هات درست کنی و لوگو موشن داشته باشی که در ادامه لینک مقاله های هر کدوم رو برات میزارم که یه نگاهی هم به اونا بندازی.

۰ تا ۱۰۰ بازاریابی ویدیویی

آموزش ساخت لوگو موشن برای ویدیو ها

۲ برابر جذابیت فیلم با این تکنیک

در انتها مرسی که تا اینجا همراهم بودی، اگه نظر یا تجربه ای داری برام کامنت بزار و حتما مقاله ها و فیلم های قبلی هم ببین چون خیلی بهت کمک میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + ده =