استخدام ادمین اینستاگرام

استخدام ادمین اینستاگرام

استخدام ادمین اینستاگرام یکی از کارهایی هستش که صاحبین کسب و کار خیلی براشون سخته! چرا؟ به خاطر این که ما یه مقدار به علم روز آگاهی کافی نداریم و همین کمبود اطلاعات کار دستمون میاد. بزارید یه مثال بزنم: وقتی اولین بار ها میشینیم پشت فرمون و بلد نیستیم استرس میگیریم و با خودمون میگیم که چه کار سختیه ولی الان چی؟ باز همین نظر رو دارین؟! ۱۰۰% نه. به خاطر اینه که تجربه تون زیاد شده و میدونید باید چکار کنید. توی قضیه استخدام ادمین اینستاگرام هم همینه. ما اطلاعات کافی راجع به اینستاگرام و تولید محتوا و اصلا وظایف ادمین اینستاگرام نداریم. برای همین هم هستش که استخدام ادمین اینستاگرام برامون سخته و اگر استخدام میکنیم ادمین خوبی از آب در نمیاد و در نهایت میگیم اصلا اینترنت و بازاریابی اینسترنی نخواستم! در صورتی که الان همه کسب و کار ها به سمت اینترنت میره و تا چند سال دیگه اگه کسب و کارتون تو اینترنت نباشه، وجود نخواهید داشت.

توی این پست من صرفا میخوام باهاتون راجع به استخدام ادمین اینستاگرام صحبت کنم و بگم که خیلی از کار ها رو ما به تنهایی نمیتونیم انجام بدیم! چطور؟ برای همه ما پیش اومده که مجبور شیم حتی از روی رو دربایستی هم که شده پیج مغازه یکی روفالو کنیم تو اینستاگرام. دیدین که بیچاره میکنه آدم رو؟ یهو ساعت ۱۲ شب ۴۰ تا پست میزاره اجناس جدید رسید یا خیلی مثال های دیگه. پس چرا باید اشتباه اون عزیزان رو ما هم تکرار کنیم؟ در این که اینترنت و اینستاگرام و در کل دیجیتال مارکتینگ خوبه شکی نیست ولی اگه درست انجام نشه کم نتیجه نمیده، اصلا نتیجه ای نمیده بهتون! پس اگه میخواید بازاریابی اینستاگرام رو شروع کنید، حتما از یه مشاور کمک بگبربد و ادمین اینستاگرام استخدام کنید. اگر فعلا هم توان پرداخت حقوق ادمین اینستاگرام رو ندارید از یه مشاور کمک بگبرید و خودتون رو اصول کار کنید تا به مرحله استخدام ادمین اینستاگرام برسید. 

اگه اطلاعات زیادی راجع به استخدام ادمین اینستاگرام و وظایفش و اهمیت این کار نداری یا این که میخوای ادمین انتخاب و استخدام کنی حتما مقاله اگه از ادمین اینستاگرام استفاده نمیکنی پولت رو داری آتیش میزنی رو بخون!

در انتها مرسی که تا اینجا همراهم بودی. اگر نظر یا تجربه ای داری همین پایین برام کامنت بزار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =