آموزش کامل تولید محتوا با پریمیر

آموزش پریمیر

آموزش پریمیر چیز جدیدی نیست و یه چرخی توی اینترنت بزنی کلی آموزش پیدا میکنی! آموزشی که من اینجا براتون دارم آماده میکنم با آموزشی که توی سایت های گرافیک و این داستانا هست فرق میکنه. چه فرقی؟ فرقش اینه که من کسب و کار رو میشناسم، تولید محتوا رو میشناسم، با استراتژی ها آشنام ولی کسی که کارش گرافیکه فقط بلده عکس و ویدیو صرفا زیبا تری از من ادیت کنه! من متخصص و استاد ادیت فیلم و عکس نیستم ولی خیلی خوب این چیز ها رو یاد گرفتم. توی آموزش پریمیر هم من فقط هر چیزی که برای تولید محتوا نیاز داری رو بهت یاد میدم نه کمتر نه بیشتر چون من و شما که نمیخوایم کار گرافیکی انجام بدیم. نهایتا اول کاریم و خودمون ادیت میزنیم و نهایتا ۴ روز دیگه کارمند میگیریم برای کارای گرافیک مون و باز این بلد بودنه سر و کله زدن ما رو با اون کارمند راحت تر میکنه چون یه زبان مشترکی داریم و هم کلاه سمون نمیره. خلاصه مطلب اینه که این آموزش هم کاربردی ترین آموزش پریمیر هستش و هم ارزان ترین. چون من سعی کردم با کمترین هزینه نهایت نتیجه رو بتونید بگیرید پس راحت از کنار آموزش ها رد نشید و به قول معروف بخورید این آموزشها رو انقدر نگاه کنید تا ملکه ذهنتون بشه. 

آموزش پریمیر یکی از کاربردی ترین و مهم ترین آموزش هایی هستش که باید یاد بگیریم چون خیلی به دردمون میخوره (تو بازاریابی ویدیویی). برنامه برای ادیت ویدیو زیاده هم برای کامپیوتر و هم برای موبایل که تک تک این نرم افزار ها رو بهتون یاد میدم ولی بیشتر سعی کنید روی این نرم افزار مسلط بشید و آموزش پریمیر رو جدی بگیرید. چون همین نرم افزار جواب کارتون رو میده نیازی به برنامه های دیگه کامپیوتر مثل افتر افکت اینا نداری. پریمیر میشه اصل ادیت ویدیو ها و کنارش هم چند تا اپلیکیشن کاربردی موبایل توی آموزش های بعدی بهت یاد میدم که مکمل پریمیر باشه برات که بعضی موقع ها که حال نداشتی با پریمیر ادیت بزنی یا دسترسی به سیستم نداشتی کارت رو با موبایل راه بندازی.

در انتها بگم که این آموزش برای اعضای ویژه سایته و فقط جلسه اول رو میتونید رایگان استفاده کنید. اگر ادامه ویدیو ها رو نمیبینید به همین دلیله. از پایین صفحه وارد حساب کاربری خودتون بشید یا اشتراک تهیه کنید.

ورود ممنوع
ادامه این بخش مخصوص کاربران ویژه سایت هستش و متاسفانه شما دسترسی به این بخش را ندارید 🙁
برای دیدن این بخش وارد حساب کاربری خودتان شوید یا اشتراک ویژه تهیه کنید 🙂
با عضویت ویژه به بسیاری از مقالات و ویدئوهای آموزشی در حوزه بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا دسترسی خواهید یافت!
مطالب غالباً موضوع مشاوره‌های کاربردی در حوزه بازاریابی و فروش و تبلیغات اینترنتی و نتیجه تجربه عملی در موقعیت های مختلف است که می‌توانند در راه‌اندازی و بهبود کسب و کارتان مفید باشند.
تمامی محتواهای ویژه برای کلیه اعضاء قابل مشاهده است. در صورت جذابیت موضوعات می‌توانید برای ثبت‌نام ویژه اقدام کنید. تفاوت سه سطح کاربری ویژه تنها در مدت زمان استفاده از حساب کاربری است. هر هفته حداقل ۳ تا ۴ فایل ویژه آپلود می‌شوند.

برای عضویت کلیک کن!
ورود به حساب کاربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 19 =