درآمد از اینستاگرام با فالوور کم (حداقل ماهی ۵ میلیون تومان)

درآمد از اینستاگرام با فالوور کم

درآمد از اینستاگرام با فالوور کم یعنی با حداقل ۱۰۰۰ تا فالوور میتونی یه دآمد معقولی رو برای خودت داشته باشی! قبل از این که وارد بحث اصلی بشیم باید یه صحبتی با هم کنیم، اونم اینه که من تا صبح ام بخوام برات صحبت کنم و راهکار بگم و هر چقدر کارت راحت باشه تا خودت نخوای و یا علی نگی هیچ خبری نیست! پس بهم قول بده که حتما بهش فکر میکنی و انجامش میدی. هر جا هم احساس کردی که نیاز به کمک داری میتونی با من ارتباط داشته باشی و با هم همفکری کنیم.

بریم سراغ بحث اصلی و اصل ماجرا… من خودم وقتی ۱۰۰۰ تا فالوور داشتم هیچ درآمدی از اینستاگرام نداشتم به چند دلیل که تو ادامه بهت میگم که اگه تو بهشون توجه کنی قول درآمد از اینستاگرام با فالوور کم که بهت دادم عملی میشه 🙂

۱.چرا باید بخرم؟

خیلی از ما واقعا فکر میکنیم که مردم میدونن نیازشون چیه و به چه چیز هایی نیاز دارن اما… در حقیقت مردم نمیدونن که چی میخوان و چی براشون خوبه! اینا همه کار توئه که مثل یه مادر به این بچه ها که مخاطب تو هستن رسیدگی کنی تا بزرگ بشن و در نهایت به اون مقصود تو برسن که هم تو سود کرده باشی و فروش داشته باشی و هم اونها با محصول یا خدمات تو زندگی بهتری داشته باشن. همینه که درآمد از اینستاگرام با فاللور کم رو ممکن میکنه برای ما. باید بدونی که مخاطب نیازش رو نمیدونه و تو باید این رو بهش بفهمونی و این نیاز رو با ویدیو دردناک کنی و بگی اگه از محصول یا خدماتت استفاده نکنه چی میشه و اگه استفاده کنه چی میشه.

اگه هنوز با ویدیو مشکل داری مقاله ۰ تا ۱۰۰ بازاریابی ویدیویی رو بخون!

۲.چرا باید از تو بخرم؟ 

من دارم میگم درآمد از اینستاگرام با فالوور کم ، درسته؟ خب یکم سختی هم داره دیگه چون باید یه فروش خوب با یه تعداد کمی مشتری اتفاق بیوفته پس باید هوشمندانه عمل کنی. تو مرحله چرا باید از تو بخرم باید شروع کنی به آموزش دادن و راهکار دادن که مخاطبت که الان روشنش کردی به خدمات و محصولت نیاز داره تخصص تو رو ببینه، ببینه که تو داری راهکار ارائه میدی و عاشقت شه و باهات ارتباط نزدیک تری داشته باشه. 

حالا که راهکار رو دادی، باید ادعا کنی که خفنی، باید ادعا کنی که محصول و خدماتت عالیه! برای اینم که نشون بدی عالی هستی در آخر فن آخر استاد رو میزنی و نظر ویدیویی کاربرانت رو میزاری که مخاطب ببینه که تو بهش گفتی نیازش چیه، راهکار بهش دادی، ادعا کردیکه عالی و خفنی، مشتری هات هم که راضی هستن و فیلمشون هم که میبینه. چه دلیلی برای خرید نکردن میمونه؟! هیچی

۳.فروش اتفاق افتاد و تمام… 🙂

دیدی که چقدر راحت میتونی مخاطبی که داری رو بهشون بفروشی و درآمد از اینستاگرام با فالوور کم داشته باشی. من خیلی راحت و ساده سعی کردم همه چیز رو بهت بگم ولی تو برای رسیدن به درآمد با فالوور کم باید یکمم تلاش کنی. تو با همین ۱۰۰۰ تا فالوور میتونی حداقل ۵ میلیون تو ماه درآمد داشته باشی من بهت قول میدم. درآمد خیلی از این بالاتر میتونی داشته باشی ولی من کف رو گفتم که ۱۰۰% بهش میرسی!

مرسی که تا اینجا همراهم بودی، در انتها اگه نظر یا تجربه ای داری همین پایین برام کامنت بزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =