راز جذب فالوور هدفمند به صورت رایگان!

جذب فالوور هدفمند

سلام بچه ها، امیدوارم حالتون حسابی خوب باشه. توی این مقاله میخوام باهاتون راجع به یه رازی صحبت کنم. آره درست خوندی! راز جذب فالوور هدفمند اونم ۱۰۰% رایگان! آخه چطور الان ممکنه؟ الان خیلی نسبت به قبل رقابت زیاد شده تو اینستاگرام. من میگم هیچ اشکال نداره؛ مثل بقیه هم که چرت و پرت میگن من شعار نمیدم و عنوان جذاب نمیزنم که فقط کلیک بگیرم و وارد سایتم بشید. میخوام تجربه ای که دارم رو که واقعا میلیون ها می ارزه رو در اختیارت بزارم پس قدرش رو بدون و ازش استفاده کن.

خب بریم سراغ راز جذب فالوور هدفمند به صورت کاملا رایگان. من طی این چند سال مطالعه و فعالیتی که تو کسب و کار های آنلاین داشتم و دارم. (چه کسب و کار خودم و چه کسب و کار هایی که مشاوره دادم) به این موضوع رسیدم که یه نوع پست هستش که عجیب غریب پتانسیل زیاد دیده شدن و اکسپلور رفتن و جذب فالوور هدفمند فعال و تعامل گر داره! 

خیلی واست جذاب شد که بدونی چه نوع پستیه که انقدر خفنه؟! 😀 معرفی منبع! اصلا کاری که این معرفی منابع میکنه بی نظیره. هیچ فرقی هم نمیکنه تو چه صنفی داری کار میکنی و کسب و کارت چی هست، میتونی خیلی راحت از این مدل محتوا ها درست کنی و جذب فالوور هدفمند با یک پست داشته باشی. البته این نکته هم باید در نظر گرفت که درسته من راز جذب فالوور هدفمند رو بهت گفتم و تو هم یاد گرفتی و یک بار هم تست کردی دیدی چه چیز خفنیه ولی طمع نکنی هر روز از این نوع محتوا بزاری!!! 

هر از چند گاهی یه محتوا معرفی منبع بزار و روال عادی پیجت رو تعطیل نکن چون این مدل محتوا تو بازاریابی اینستاگرام خوب جواب میده پس زخمش کنیم انقدر ازن محتوا ها بزاریم 😀

چند تا مثال هم برات بزنم از معرفی منابع که فکرت شکل بگیره و خودت تا تهش بری. مثلا اگه کارت آموزشه میتونی تو همون حوزه کتاب معرفی کنی، یا مثلا اگه کارت دکوراسیونه ۴ تا سایت که ایده خوبی برای دکور میده رو معرفی کنی و…

حالا بشین خودت برای کسب و کارت فکر کن که تو چه منابعی میتونی معرفی کنی…

مرسی که تا اینجا همراهم بودی، اگه نظر یا تجربه ای داری همین پایین برام کامنت بزار.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دو =